Ви мусите дозволити Javascript у вашому браузері для оптимальної роботи сайта і відображення розділів повністю.
Insta place

Садиба-музей В'ячеслава Чорновола

Садиба-музей В'ячеслава Чорновола знаходиться в будинку, де проживали батьки видатного політичного і громадського діяча, Героя України.
Подобається
Поїхали!
Додати до подорожі

Садиба-музей В'ячеслава Чорновола

Садиба-музей В'ячеслава Чорновола знаходиться в будинку, де проживали батьки видатного політичного і громадського діяча, Героя України.

Мало знайдеться людей, які не знають цю видатну особистість та її вплив на формування вільної і незалежної України.

Знайти колишній будинок Чорноволів можна в селі Вільховець Звенигородского р-ну Черкаської області. Безпосередньо сама історія закладу розпочалась у 2007 році, коли відкрилась експозиція, приурочена до 70-ї річниці від дня народження політика. Споруду Черкаському краєзнавчому музею передала сестра дисидента Валентина Максимівна.

Інтерес для туристів представляють унікальні зібрання особистих речей сім’ї, фотографій, книг та різноманітних документів. Це все дозволяє в певній мірі зрозуміти, як проходило формування особистості діяча і його світогляду, причому не тільки в плані політики. Силами працівників збережено оригінальний інтер’єр будинку та атмосфера, які переносять відвідувачів у часи юності Чорновола. Колекція музею у 2012 році поповнилась новими матеріалами, з якими можуть ознайомитись усі бажаючі. Щороку заклад приймає не лише вітчизняних, а й зарубіжних гостей з усіх куточків світу.

Детальніше
Сховати
Оцінки Відгуки 1

Черкаська область, с. Вільховець, вул. В. Чорновола, 41

49.031361 | 30.873197

(04740) 5-38-39, (0472) 37-20-91

Відгуки 1

postamigo20

19.01.2023
Дякую за пам'ять, за те, що так зберігаєте те,що пов'язано з історією незалежної України!

Підпишіться на розсилку новин та пропозицій від discover.ua і наших партнерів

Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь із Правилами та умовами.